خودکار کرونا

خودکار کرنا نمایش بزرگتر

محصول جدید

23,000 تومان بدون مالیات.

6 محصولات دیگر در همان شاخه:

مشخصات

برند کرنا-CORONA
تعداد در بسته 50 عدد
نوع بسته بندی لیوان
تعداد در کارتن 2000 عدد
قیمت واحد 460 تومان
قطر نوشتاری 0.7 میلی متر
نوع نوک ساچمه ای

اطلاعات بیشتر

امکان دیدن میزان جوهر باقی‌مانده در مخزن خودکار، نگرانی شما را بابت تمام شدن ناگهانی جوهر برطرف می‌کند. خودکار کرنا محصولی است علاوه بر فراهم کردن چنین امکانی، در استفاده‌ی طولانی‌مدت شما را خسته نمی‌کند. قابلیت حمل آسان از دیگر ویژگی‌های این محصول است.
خودکار کرنا دارای بدنه‌ای پلاستیکی و شفاف است. شفافیت بدنه به شما امکان می‌دهد تا همیشه مخزن جوهر را ببینید و میزان جوهر باقی‌مانده در آن را کنترل کنید. به‌این‌ترتیب تمام شدن ناگهانی جوهر در نیمه‌ی کار شما را غافلگیر نخواهد کرد. ین بدنه به شکل شش‌ضلعی طراحی شده و از آنجا که انگشتان دست در راحت‌ترین وضعیت ممکن روی آن قرار می‌گیرند، این خودکار را می‌توان محصولی ارگونومیک دانست؛ به این معنی که مطابق با آناتومی دست و انگشتان ساخته شده است.اگر می‌خواهید خودکار را همیشه به همراه داشته باشید، کافی است گیره‌ی روی درپوش آن را به جیب یا لبه‌ی کتاب و دفتر متصل کنید. در این خودکار رنگ درپوش، گیره و قسمت انتهایی خودکار با رنگ جوهر هماهنگ است.
به همراه داشتن یک خودکار مناسب در جیب لباس یا کیف روزمره برای خیلی‌ها به یک عادت همیشگی تبدیل شده است. با قابلیت استفاده‌ی طولانی مدت امکان کنترل میزان جوهر باقی‌مانده و حمل آسان، از ویژگی‌هایی هستند که خودکار کرنا را به نوشت‌افزاری مناسب استفاده‌ی روزمره تبدیل کرده است. 

نظرات

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و بررسی

خودکار کرونا

خودکار کرونا